| ██████ 100%LuvPuffy'Ionika! a întrebat:

Cainele meu nu face caca se chinuie nu mananca nu bea ce sa fac am nevoie de ajutor urgent

9 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Du-l la veterinar(sa nu fie prea tarziu!) ca pot fi cauze multiple si e riscant sa il tratezi fara sa stii ce are.

| EUSIATIT a răspuns:

NU cumva e in calduri? SI al meu e agitat nu prea maninca dar cere mereu sa iasa afara [am o catelusa la scoala vecina] dar.nu vrea sa stea /l am dus la cineva la curte nu i-a placut amanta nu s a atins de ea /Acum i-am luat pastile si l linistesc.[ia observa poate are aceea si boala.]

| martha a răspuns:

Mergi la veterinar!

| mariobros a răspuns:

Da Espumisan nu este pentru balonari? Vezi la farmacia veterinara trebuie sa gasesti supozitoare cu glicerina. Pe viitor da-i mai putine oase, branzeturi, si ai grija sa nu-i lipseasca apa. Chiar mancarea i-o poti face usor lichida.

| roxanaa a răspuns:

Supozitor cu glicerina si ulei de masline dat cu seringa. Asta daca este doar constipat, fara a avea alte simptome

| akatsuki a răspuns:

Du-te cu el la un veterinar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu nu a mai facut de o saptamana

| Licurici_7465 a răspuns:

Indiferent ce are, du'l la veterinar, el este singurul care iti poate spune ce arehappy

| Moto_Lila_1992 a răspuns:

Eu ciobănesc carpatin și nu a mai făcut caca de o lună jumătate, l am dus la veterinar a venit și veterinarul la el. I-a făcut vreo 3-5 injecții și tot nu face treaba mare