| badila_adr a întrebat:

Cam cat costa un bilet la un concert PJ Harvey? (in strainatate, nu la noi)

Răspuns Câştigător
| murik a răspuns:

Http://www.getmein.com/rock-and-pop/pj-harvey-tickets.html? googleppc&s_kwcid=pj%20harvey%20concert%20tickets|2708574861&gclid=CKHCqLO4-JgCFQkEZgodyDX_mA
eu am cumparat bilete de pe acest site, il recomand, acum depinde si de sit ta financiara si cat esti dispus sa dai...

1 răspuns:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

PJ Harvey & John Parish 15-04-2009 General Admission Tickets
Start: 19.00 Price: € 105, 00 (£ 94, 50) Venue: Corn Exchange Brighton, Brighton, United Kingdom