| anonim_4396 a întrebat:

Cand apar episoade noi din naruto?

Răspuns Câştigător
| Denny a răspuns:

Incearca varianta neprescurtata de pe animax(minimax, seara).

41 răspunsuri:
| tanyka a răspuns:

Pai poti la le faci tu singur daca ti-a placut ati de tare...

| laura2009 a răspuns:

Episoadele noi din naruto vor incepe de pe 30 martie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand incep episoade noi narutoam inteles ca pe 30 martie dar pe 2009 sau 2008

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper sa apara peste doua saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand apar episoade noi din naruto?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dftyf

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Episoadele din naruto incep pe 17 aprilie 2009 am vazut pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe 30 martie! eu asa m-am informat

| Elly4all a răspuns:

Da am inteles ca pe 17 aprilie 2009 dar pe ce program ca astia de pe jetix lau scos...

| redrose a răspuns:

Daca tot vreti sa va uitati la episoadele naruto...va recomand sa le scoateti de pe internet...adica pana apare la noi ajung sa am 50 de ani...eu asa am facut .chiar daca unele sunt pe engleza... exista dictionar daca nu le intelegi... oricum decat sa astepti atata pana apar la tv mai bine ti le scoti...si oricum episoadele se cumpara inainte de a fi date la tv si nu pot spune ca sunt ieftine... oricum poate o sa se dea dar cine stie cand va aparea in romania naruto shippuuden...

| redrose a răspuns:

Episoadele noi din naruto apar pe jetix sau pe animax?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A x n

| eliza a răspuns:

Cine stie dar ar fi bine sa inceapa pe jetix in vacanta dar am o alta intrebare imi dati si mie un site unde este naruto tradus in romana de ep 103 pana la sfarsitul celor shippuden va rog lasati aici raspunsul please

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Peste vreo 1 an dar nu multe credbig grin ca mai este lupta naruto contra pain

| eliza a răspuns:

MAI MAI... DACA VRETI NARUTO TRADUS IN ROMANA PE TRILULILU GASITI ACOLO SUNT OGROAZA DE EP NARUTO SIMPLU INTRODUCETI "" NARUTO EP..."' PE CARE IL VRETI VOI EU LE-AM VAZUT SI SUNT SI SHIPPUDEN ACOLO E SUPER SITE DAR TR SA VA INREGISTRATI CA SA LE VEDETI SIMPLU! SI NU UITATI WWW.TRILULILU.RO BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu! eu vam intrebat pe voi.era episodul meu preferat de pe jetix.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apar cand vor fi pregatiti aia sa le dea ca eu nu mai pot fara naruto star==**

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spuneti-mi voi...Eu habar n-am...Imi place mult Naruto si as vrea sa stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Episoadele cu naruto apar pe 30 martie 2009 sau 2010?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Episoade noi cu naruto nu se mai divuzeaza pe jetix si pe animex seara de la 22.00; animax este dimineata pana la 20.00 seara minimax

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Youranimenow.com saw alte mii de site`uri unde poti vedea episoade din naruto :D in japoneza si subtitrate engleza chiar va trebuie in romana?:| se poate citi si manga de pe www.onemanga.com sa vezi ce o a se intample mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-te pe trilulilu ...Cautal pe Cst ca el le pune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrati sit ca sunt toate episoadele cu naruto noi www.naruto.carcotasul.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrati pe tailed fox

| PlayHD a răspuns:

Ar trebui sa dea pe jetix in romina ca pec Animax nu e in romina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naruto la animax e in fiecare miercuri pe la 9 si sunt mai super. se spune ca vor da toate episoadele da le 1 la 220

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai baga da oricum nu le traducea bine mai bine pe narutocarcotasul.ro

| balque a răspuns:

Habar n-am