| Cap0ne a întrebat:

Care dintre : Bicyble Shadow Masters, Bicycle Black Tiger, Blue Artifice, Este cel mai prost pachet? Argumentati big grin
Funda.

Răspuns Câştigător
| roby096 a răspuns:

Nu cred ca e vreunul prost, toate arta bine si aluneca foarte bine, din cate am auzit shadow masters e cel mai bun, ti-l recomand daca ai vrea sa achizitionezi unul dintre cele 3

1 răspuns:
| ionutr98 a răspuns:

Salut! Toate sunt bunebig grin Nici unul nu e prostbig grin acum depinde si de preferintele talebig grin Funda?