| nana0000 a întrebat:

Care este culoarea ta preferata? Justifica.

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Imi place la nebunie violet...deoarece e o culoare dulce dar totusi care inspira putere http://www.google.es/......tp?/imgres

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Negru (echipament purtat de real madrid tin cu ea de la 7 ani), port negru cel mai des ma face sa arat bine (scuze lipsa modestiei), negru imi poarta noroc.

| KellyGreen a răspuns:

Mov si motivul...hmmmmmmmmmm...strict secret!

| Claudiu2011 a răspuns:

Rosu-Albastru (Steaua si Barcelona) cele mai bune echipe

| Tania a răspuns:

Pai imi plac foarte mult nuantele de violet, pur si simplu mi-a placut dinainte sa stiu cum se cheama culoarea respectiva, de cand eram mica.

| D33a1351 a răspuns:

Rosu:X...
De mica mi-a placut aceasta culoare:*:*

| FabyKm5 a răspuns:

Negru si Albastru. CeAw