| ShaRk_7788 a întrebat:

Care stie un site pe care sa ma uit la meciul de diseara Belarus - Romania? pentru ca nu prind Digi la TV.
Pls raspundeti repede... cel mai bun raspuns primeshte pe seara la 20:30 fundita! [:X]

Răspuns Câştigător
| Passat a răspuns:

Intra pe www.12tv.ro Ai acolo link-uri catre toate meciurile din seara asta, inclusiv Romania! Haaaaaai Roooomaaaniiiiaaa!

4 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Salut ShaRK. Poti incerca pe http://gsptv.gsp.ro. Succes si vizionare pläcutä. Pup.
nana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportpenetwinking

| ShaRk_7788 explică:

Salut nana.Eu as vrea sa ma uit pe Digi Sport pentru ca acolo se va transmite meciul. Daca stii site`ul iti multumesc mult si pe seara la 20:30 primestifunditsa meritat [:X]

| ShaRk_7788 explică:

Ms muult Passat happy. Ai fundita! Hai Romaniaaaaaaaaaaaa.