| marett16 a întrebat:

Care sunt masurile unui bichon maltez? la incaltaminte(S, M, L,...), la haine(S, M, L, 40, 50, 60)?

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Intreaba pe cel de la care cumperi

| matraguna1 a răspuns:

Oare chiar crezi ca unui caine i-ar placea sa poarte...papuci? Nu mai umaniza cainii. Sunt animale. Nu ar face decat sa ii incomodeze la mers si la alte miscari ale trupului. Un caine ramane caine. Daca vrei jucarii, stii unde sa gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S este masura potrivita pentru bichonelul tau.si eu am avut aceeasi problema