| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o deparazitare externa pentru un catelus de o luna jumate?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde de solutia aplicată (variaza intre 35-50 lei). Preturile difera in functie de solutia aplicată, nu in functie de cabinet. In general, au preturi fixe, aceleasi la orice cabinet. Se face lunar, mai ales acum...cand au invadat căpusele.

Ar fi bine sa-i faci si o deparazitare internă, impotriva viermilor intestinali (asta e doar 5 lei), de obicei se face din trei in trei luni. Or, aștia mici au neaparat nevoie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de veterinar, mie mi-a luat 50 roni, cu deplasare la domiciliul meu.

| madamme a răspuns:

Cam 20 lei. inainte sa mergi cu catelusul intereseaza-te de preturi la mai multe cabinete

| krusedsasuke a răspuns:

Daca vrei sa vina acasa 40 roni, daca te duci tu acolo 20 roni