| B343 a întrebat:

Cat costa vaccinele si deparazitarile unui caine?
* 6 saptamani: vaccin impotriva parvovirozei ...cat costa?
* 8 saptamani: vaccin polivalent...cat costa?
* 10 saptamani: vaccin impotriva coronavirozei...cat costa?
* 12 saptamani: vaccin polivalent (rapel)...cat costa?
* 14 saptamani: vaccin impotriva coronavirozei...cat costa?
* 6 luni: vaccin antirabic...cat costa?
Deparazitarea interna parca era 5 lei pastila happy

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

E 35 lei unul si se fac 3 la interval de 3 saptamani si la 6 luni antirabic.

| Unec a răspuns:

Eu nu stiu exact, am avut un pui, avea deja 5 luni si am facut 3 vaccinuri cu antirabicul sau 4 cu antirabicul, nu mai stiu exact. am dat in jur de 30 de lei si pe ultimul am dat in jur de 40 de lei. 40 si ceva, asa; asta a fost ultimul pana sa vin iar dupa un an. Dparazitare interna, cam asa e. Noi luam pratel si am impresia ca e 2.50-3 lei, parca. Daca nu stie nimeni exact, poti da fuga la medic sa intrebi doar, iti notez in timp ce zice pe hartie. No, poate stie cineva si te scuteste de drum happy bafta!