| Silviamayaana a întrebat:

Cățelușă mea a fătat de 3 săptămâni, am voie să-i fac baie?

3 răspunsuri:
| REMiXDJ a răspuns:

Se poate face baie, iar pe cei mici ai poti spala cu o carpa moale umeda in apa calduta apoi ai usuci cu feonul la temperatura mica si ai pui langa catea.

| adytamatadrian a răspuns:

Sincer nu, pentru ca este prea mic, il poti face baie dupa o luna jumate dupa ce are primul vaccin facut. daca ii faci baie cumparai un sampon special si sa nu-i bagi apa in urechi poate sa ramana surd sau sai ajunga apa alt undeva siusucai cu feonu e mai bine asa!

| follewerr a răspuns:

Da