| Alexiika a întrebat:

Caut beagle pui, mascul, Va rog mult de tot imi doresc sa am un beagle foarte mult si imi doresc daca puteti sa mi-l dati fara bani. Cn are si vrea sa mi-l ofere sunt un copil din Pitesti care iubeste foarte mult animalele.Deci cine poate sa mi-l dea sa introduca id de mess alex_wildcat99, Multumesc...

Răspuns Câştigător
| aTi a răspuns:

Fara bani? Hello KID suntem in ROMANIA! Aici nimic numai e moca un pui beagle costa cam 300 Euro.Si cum vrei sa ti-l trimita prin posta? Gandeste inainte sa intrebi...