| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Ce ati alege: un animal sau un bebelus. De ce?
Nu vreau injuraturi sau glume.

Răspuns Câştigător
| SugarLips a răspuns:

Probabil un animal caci el iti va oferi dragoste cat va trai el pe cand un bebelus...mar refer atunci cand va creste iti va arata dragoste dar exista anumite certuri care deseori te fac sa crezi ca nu mai esti iubit iar atunci cand se maturizeaza pleaca si tu ramai in urma ...eu iubesc ff mult animalele dar sunt sigura ca asi iubi un bebelus de asemenea dar stiu ca animalul niciodata nu te va suparawinking

9 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Animal : Pt ca le iubesc si nu ma pot schimba tongue

| klau95 a răspuns:

As alege un animal...deoarece nu sunt parinte nici macar adult.

| simina2000 a răspuns:

Animal nu ca nu imi plac bebelusii dar animalul te asculta intodeauna un animal te iubeste neconditionat si fara sa astepte nimic in schimb, animalul iti este loial intodeauna va fi cu tinne.
Succes!

| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu-mi plac copiii miciwinking deci animal de preferinta labrador.happy

Răspuns utilizator avertizat
| Eღilia62 a răspuns:

La varsta pe care o am eu - un animal.

| Mary_5266 a răspuns:

Un animal- iti va fi mereu recunoscator si nu te va lasa singura... chiar daca devine adult

| Biutsssaa a răspuns:

Daca ar viata unui bebelus sau ar unui animal ar fi in pericol( Doamne Fereste), as fii zapacita, dar le-as lua pe ambele. Dar un bebe este mai important decat un animal! Desi iubesc foarte mult animalele, si plang de cate ori vad un animal suferind, un bebe este om, are un viitor in continuare. Dar un animal, se naste des! Nu suport sa vad durerea unei mame cand isi pierde copilul, indiferent ca e animal sau om!

| BettyBlue_3547 a răspuns:

Un animal