| Mara_4803 a întrebat:

Ce ati vrea ma mult? un laptop sau un animal de companie? (caine, pisica...etc.)

15 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Pisică am, mă rog, e motan...deci laptop. Mi-l faci tu cadou?

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Pisicuta am, calculator am, deci un laptop pentru deplasari ar fi ideal...chiar daca este un rau necesar ca si calculatorul. Dupa telefonul mobil, calculatorul/laptop-ul este urmatoarea necesitate in lumea de azi a comunicatiilor...si trebuie sa recunoastem ca ne sunt de folos, dar fara a exagera!
Pisicuta mea este o personalitate de netrecut cu vederea. Chiar daca este independenta este foarte dragalasa si iubitoare. Ne umple viata cu dragostea ei. Nu este loiala ca un catelus, dar este tare jucausa si isi arata atasamentul fata de noi toti printr-o tandrete de necrezut!

| kytty a răspuns:

Bunahappy

laptop am...deci animal de companie. eventual si pisica si catelullaughing

| andreea_1536 a răspuns:

Sigur un animal de companie. un animal valoreaza mai mult decat un laptop, un animal se ataseaza de tine si te va iubii pana la final

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan a răspuns:

Un hamsterel mititelbatting eyelashes

| Victoria a răspuns:

Un animal de companie, un catelus :X

Răspuns utilizator avertizat
| beka a răspuns:

Catelus:X

| xdgirl18 a răspuns:

Un animalde companie! Hamsteri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un laptop, dar daca nu as avea unul as alege un caine. Oricum am deja unul.big grin

| Louis_3400 a răspuns:

Daca ai deja un computer thinking ...cred ca un caine

| dfgh a răspuns:

Aman2 laughing

| motanu a răspuns:

Asi prefera un animal de companie mai ales un catel:X

| BikerU a răspuns:

Catel!