| Mynu a întrebat:

Ce caine mi-ati recomanda la apartament?

Răspuns Câştigător
| aty91 a răspuns:

Deci eu tias recomanda un caine de talie medie cel mult, pentru ca daca e de talie mare e foarte greu de intretinut intr-un apartament.
Si orice catel e frumos in felul lui.

15 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Caini de talie mica (bichoni, pekinezi, yorkshire, buldog englez, francez, canish, chihuhua, etc) si care sa nu depaseasca la maturitate 10, maxim 12 kg. Pe restul ii chinui la apartament.

| florynnaa a răspuns:

TOTI CEI de talie mika.am citit pe oriunde, ca bichonii se potrivesc ft bine la apartament, si sunt o companie excelenta.deci ar merita sa incerci un bichon.sau daca nu vrei bichon, incearca un peckinez.cam toata lumea are de aia.Shih Tzu, sunt superr,
Yorkshire Terrier. funda?

| Alexandra. a răspuns:

Bichon(maltese/bongolese...), YorkShire ca astia sunt mai mici. happy

| BlueSummer a răspuns:

Orice căţel de talie mică, însă dacă vrei să nu îţi lase păr, ia-ţi un Bichon. Deasemena, sunt uşor de crescut, dar mai scumpi, Yorkshire Terrier. Poţi, de asemenea încerca şi Pechinezii sau Canichii (talie medie)

| frvtel a răspuns:

De plus!

| Sorinella20 a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti iei un Shitzu happy Este cel mai dulce si iubaret caine. Cauta pe "goagle"

| LarisaAndreea a răspuns:

Bichon sau Pechinezwinking

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Labradorii, numai ca ei crest cam mari... cocker spanielii sunt nu foarte mari dar foooarte draguti, taxele sunt micute si inteligente
sper ca te-am ajutat!

| toteusunt a răspuns:

Pai un caine de talie mica ar fi mai indicat gen bichon, pechinez si etc.
Bine, poti sa-ti iei si un caine mai mare dar necesita ingrijire mai mare si trebuie sa fi mai altfel cu el.

| Fluffy a răspuns:

Mie imi plac bichonii love struck

| mjforever a răspuns:

Bichon,
Yorkshire Terrier
Shih Tz
West Highland White Terrier
Pekinese
Westy
CAVALIER KING CHARLES
Terrierul scotian
Pomeranianul
Cairn terrier-ul
Bulldogul englez
Teckelul
Boston terrierul
Lhasa apso
Whippetul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai http://www.infocaini.ro/

| Madalin a răspuns:

Au as zice ca un phicinez sau bichot ar merge la bloc pentru ca ei nu sunt asa maribig grin

| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Iti recomand cel mai adecvat, multi oameni au sitzu este de talie mica aproape ca un animalut de plus si nu ii prea cade parul de ingrijit e foarte usorwinking

| yasmina a răspuns:

Eu iti recomand cel mai frumos caine din lume e mic si jucaus higlan wst terrier... cred ca nu am scris bine higland scuze