| Mariella a întrebat:

Ce festivaluri de teatru pentru tineret stiti in tara? Ma refer la festivaluri la care poti participa, nu la care mergi doar sa privesti.

Răspuns Câştigător
| clawss a răspuns:

Festivalul Marul de Aur BISTRITA NASAUD
Ucenicii Thaliei Rm. Valcea
Niste Taranii Seaca jud. Olt

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LA FESTIVALUL NAŢIONAL DE TEATRU "MICUL ACTOR" participa doar elevii caselor I-IV.
asta se intampla in fiecare an la Onesti, ai intrebat de concursuri in tara
http://209. 85. 135. 132/search? cu=cache:GZ8qOIt5XFsJ:elena-pop.blogspot.com/2009/01/festivalul-national-de-teatru.html+cum+pot+participa+la+festival+de+teatru+2009&cd=3&hl=ro&ct=clnk&gl=ro
daca revii cu varsta ta, caut altele in functie de varsta.

| Mariella explică:

Pai suntem o trupa formata din elevi de liceu...