| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie ascultati in momentu' cand scrieti raspunsul?big grin
Sunt curioasa ce gusturi aveti..si fiti sinceri tongue
>big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Sunt o fană a muzicii orientale.
Asta ascult când conduc, scriu la calculator acasă sau când vreau o pauză de relaxare.
Pa, pa.

36 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Janis joplin-down on me. super tipa.

Anna
| Anna a răspuns:

Lord of Lords-Hillsong Unitedwinking

| DenissaDeea a răspuns:

Pai rareori ascult muzica, cand ascul muzica ascult Generic, Denisa, Andara, .sau ma insurzesc papagali care imi canta mereu.cirip-cirip.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Savoy - ultimul romantic (era CD-ul in calculator).

Janina
| Janina a răspuns:

Good Charlotte - Lifestyles Of The Rich And Famous

| hugin a răspuns:

Acum publicitate antena 1. Am pornita antena 1 de pe site-ul lor big grin

| remus a răspuns:

tudor gheorghe, au innebunit salcimii, pe trilulilu, muzica si altele din abundenta toate genurile preferate.

| borsec a răspuns:

Eu de obicei cand raspund la intrebari sunt la munca si nu am cum sa ascult muzica aici.

| leluc a răspuns:

Kings of Leon - Closer

lolita
| lolita a răspuns:

Niciuna, ascul muzica doar cand fac curat.

| sabina a răspuns:

David Deejay - Dubainian

| sabina a răspuns:

[Robyn With Kleerup] With Every Heartbeat (Tong & Spoon Wonderland Remix)

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Oceana - Cry, cry :X:X:X:X:X:X

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Denisa-de ce azi noi doi ne despartim laughing))
mda! inspiratie, nu gluma laughing

| Sara2 a răspuns:

Mihai margineanu - zavalaidanga rolling on the floor

| beba a răspuns:

Ascult filmul ''Lost'', ca de uitat nu ma uit, citesc intrebarile de pe TPUlaughing

| Selena a răspuns:

Beyonce - halo

| gabrielutzu a răspuns:

Parazitii-De ziua ta.

| cotzobel a răspuns:

Eu in mometul asta ascult radio profm si canta poker face..lady gaga..super piesabig grin

| pisika a răspuns:

Michael buble-everything :X

| chikitoka a răspuns:

Marton-love in venice

| ramona22 a răspuns:

Shik * Shak * Shok ceva arba pentru belly dance

| Diva a răspuns:

Theatre of tragedy-siren

| zu a răspuns:

Hm, nu ascult intotdeauna, dar depinde si de starea de moment, acum as asculta lykke li-tonight sau alternosfera-ploile nu vin.

| georgianacas a răspuns:

Pai eu una ascul muzica arabeasca orientala si reggeton. Mult timp am luat lectii de dans la orientala si acum o sa intru in competiti si imi place fff mult muzica hip-hop

| georgianacas a răspuns:

Si eu ascul la scl, la calculator si oricand
big grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ascult europa fm sau profm.radio in general pentru ca am si treburi de facut prin casa(asta cand nu sunt la servici). mai calc o camasa, mai raspund la o intrebare, pun mancarea la foc si apoi iar raspund...cam asa decurg lucrurile la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sky Fm

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Momentan ascult Kiss Fm in surdina pentru ca sunt la servici happy