| Andre a întrebat:

Ce nume sa ii pun la catelul meu de rasa yorkie yorkshire terrier?

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Cu siguranta iti va placea un nume:

Nume pentru femela

Ruby, Sara(h), Ambra, Elsa, Cookie, Jessica, Jessy, Daisy, Hera, Cleo,

Summer, Lisa, Liza, Linda, Cara, Cora, Honey, Betty, Iza, Yssa, Isa,

Dolly, Mischa, Aysha, Alma, Jolie, Anita, Bubbles, Tonka, Tasha,

Bella, Berta, Jojo, Barbie, Sidney, Beauty, Cindy, Candy, Cintya,

Bijou, Bonita, Bonnie(Bonny), Crisa, Clea, Tea, Darla, Desiree,

Lucky, Doris, Emma, Maggie, Ester, Meg, Erica, Fiona, Ginger,

Eda, Heidi, Iris, Jenny, Jennifer, Kim(y), Kira, Lady, Donna, Liv,

Lola, Lolita, Lala, Layla, Leila, Lessy, Mara, Isis, Mayra, Maya,

Milly, Nerra, Naty, Nina, Rita, Ronna, Freya, Paloma, Rea, Mandy

Pamela, Pamy, Salma, Sheila, Sherry, Cherry, Shopie(Sofy),

Tara, Tess(a), Tisha, Xena(Senna), Xenia, Nicky, Vicky, Bambi, Ines, Kia,

Blondy, Erin, Alida, Bernice, Lulu, Leya, Lea, Cristal, Sahara, July,

Pinky, Becca, Blacky, Lizzy, Lizuca, Ruth, Didy, DeeDee, Kenya,

Gloria, Tia, Bia, Marta, Pufa, Pufarina, Puffy, Mona, Baby,

Tyna, Ella, Alice(Alis), Tinkerbell, Rina, Tendresse, Byby,

Tandresse, Blanca, Princess, Minny, Pixie, Coca, Tzusca,

Penny, Tiana, Nancy, Angie, Tora, Kitty, Lucy(Lusy), Mimi,

Fluffy, Zuri, Suri, Micky, Fulga, Zuza, Sheeba, Wella, Mina,

Wendy, Sam, Sammy, Perla, Maiko, Brenda, Allegra,

Pusha, Dixie, Goldie, Shani, Chelsea, Arwen, Jelly, Hermie,

Sony(a), Hilda, Coffee, Carissa, Alexis, Kelly, Inna, Juno,

Missy, Abby, Simba, Gipsy, Suzy, Ada, Brit, Molly, June,

Limma, Vanilla, Ximena, Brielle, Amy, Lia, Dulce, Dolce,

Pretty, Sid, Ava, Sadie, Acqua, Texa, Tiana, Tori, Delma,

Telma, Neila, Nena, Elin, Melly, Celeste(Celesta), Salsa,

Salva, Sana, Sienna, Sela, Lemon, Raisa, Peggy, Pepita,

Lora, Lara, Rona, Cichita, Lena, Velvet, Laica.

Nume pentru mascul

Ary, Aris, Max, Scooby-Doo, Alfi, Felix, Otto, Bijou, Athos, Alfred,

Lucky, Nero, Sinbad, Toby, Tobias, Pufulet, Pufy, Oscar, Zuzu,

Jack, Jake, Ricky, Kevin, Sasha, Buratino, Amigo, Cezar, Dingo,

Bingo, Dino, Dodo, Toto, Thomas, Rusty, Sammy, Sam, Scuba,

Bart, Faust(o), Rio, Mojo, Fred(dy), Bruno, Ben, Charlie, Benny,

Benji, Onyx, Tarzan, Ozzy, Paco, Gipsy, Taz, Tiger, Fidel, Cody,

Jinxy, Rob, Robin, Zorro, Jumbo, Hector, Aky, Blacky.Black,

Whitey, White, Alger, Axy, Arin, Bobo, Boris, Morris, Bilbo, Bello,

Bill, Billy, Bubu, Brutus, Aramis, Choco, Coco, Cocolino, Carl, Ciro,

Darwin, Dexter, Eros, Donald, Foxy, Happy, Jason, Igor, Leo(n),

Jimmy, Jim, Jerry, Keny, Kent, Luc, Adam, Teddy, Martin, Nino,

Marc(o), Eric, Oliver, Othello, Rex, Pepsi, Sprite, Pedro, Randy,

Pablo, Rony, Silver, Golden, Sky, Smiley, Soso, Sparky, Spike,

Tequilla, Timi, Tony, Will(y), Boby, Xavier, Yaris, Onur, Yannis,

Bitza, Darco, Angel, Ralph, Rino, Matias, Jay, Jazz(y), Chip, Snow,

Amedeo, Quick, Figo, Cooper, Rafi, Spy, Beto, Bethoveen, Pluto,

Milky, Virgo, Penny, Franky, Bianco, Dolce, Fluffy, Arthur, Mike,

Cosmo, Gizmo, Dizzy, Nemo, Lord, King, Conan, Lexy, Baxy,

Amos, Barker, Bart, Sunny, Furby, Dante, Barney, Blu(e), Nick,

Domino, Blackjack, Milo, Santo(s), Bud(dy), Terry, Shelby, Rico,

Winnie, Ciucio(Chucho), Apollo, Aaron, Abel, Alonso, Attila, Azor,

Baloo, Blair, Junior, Levi, Louis, Poker, Ulmo, Wilfred, Alfred, Winner,

Berry, Roko, Adolf, Drago, Rich, Marty, Habibu, Loco, Sushi, Brio,

Mowgli(Mogli), Salto, Salvo, Safir, Simba, Simbo, Silk, Raff, Remo,

Reni, Rimbo, Rudi, Paris, Pery, Piero, Allegro, Baloo, Azzuro, Bimbo,

Orange, Google, Lenzo, Alesy, Norbi(t), Nivo, Kenzo, Tayler, Darky,

Dixy, Fly.

19 răspunsuri:
| Fvn a răspuns:

Richy

| Underground_8492 a răspuns:

Ginger

| tatiana123 a răspuns:

Nero, tontzonel, pufy, bety, jessika, laidy... fundita/

| Kitteny a răspuns:

Cu siguranta iti va placea un nume:

Nume pentru femela

Ruby, Sara(h), Ambra, Elsa, Cookie, Jessica, Jessy, Daisy, Hera, Cleo,

Summer, Lisa, Liza, Linda, Cara, Cora, Honey, Betty, Iza, Yssa, Isa,

Dolly, Mischa, Aysha, Alma, Jolie, Anita, Bubbles, Tonka, Tasha,

Bella, Berta, Jojo, Barbie, Sidney, Beauty, Cindy, Candy, Cintya,

Bijou, Bonita, Bonnie(Bonny), Crisa, Clea, Tea, Darla, Desiree,

Lucky, Doris, Emma, Maggie, Ester, Meg, Erica, Fiona, Ginger,

Eda, Heidi, Iris, Jenny, Jennifer, Kim(y), Kira, Lady, Donna, Liv,

Lola, Lolita, Lala, Layla, Leila, Lessy, Mara, Isis, Mayra, Maya,

Milly, Nerra, Naty, Nina, Rita, Ronna, Freya, Paloma, Rea, Mandy

Pamela, Pamy, Salma, Sheila, Sherry, Cherry, Shopie(Sofy),

Tara, Tess(a), Tisha, Xena(Senna), Xenia, Nicky, Vicky, Bambi, Ines, Kia,

Blondy, Erin, Alida, Bernice, Lulu, Leya, Lea, Cristal, Sahara, July,

Pinky, Becca, Blacky, Lizzy, Lizuca, Ruth, Didy, DeeDee, Kenya,

Gloria, Tia, Bia, Marta, Pufa, Pufarina, Puffy, Mona, Baby,

Tyna, Ella, Alice(Alis), Tinkerbell, Rina, Tendresse, Byby,

Tandresse, Blanca, Princess, Minny, Pixie, Coca, Tzusca,

Penny, Tiana, Nancy, Angie, Tora, Kitty, Lucy(Lusy), Mimi,

Fluffy, Zuri, Suri, Micky, Fulga, Zuza, Sheeba, Wella, Mina,

Wendy, Sam, Sammy, Perla, Maiko, Brenda, Allegra,

Pusha, Dixie, Goldie, Shani, Chelsea, Arwen, Jelly, Hermie,

Sony(a), Hilda, Coffee, Carissa, Alexis, Kelly, Inna, Juno,

Missy, Abby, Simba, Gipsy, Suzy, Ada, Brit, Molly, June,

Limma, Vanilla, Ximena, Brielle, Amy, Lia, Dulce, Dolce,

Pretty, Sid, Ava, Sadie, Acqua, Texa, Tiana, Tori, Delma,

Telma, Neila, Nena, Elin, Melly, Celeste(Celesta), Salsa,

Salva, Sana, Sienna, Sela, Lemon, Raisa, Peggy, Pepita,

Lora, Lara, Rona, Cichita, Lena, Velvet, Laica.

Nume pentru mascul

Ary, Aris, Max, Scooby-Doo, Alfi, Felix, Otto, Bijou, Athos, Alfred,

Lucky, Nero, Sinbad, Toby, Tobias, Pufulet, Pufy, Oscar, Zuzu,

Jack, Jake, Ricky, Kevin, Sasha, Buratino, Amigo, Cezar, Dingo,

Bingo, Dino, Dodo, Toto, Thomas, Rusty, Sammy, Sam, Scuba,

Bart, Faust(o), Rio, Mojo, Fred(dy), Bruno, Ben, Charlie, Benny,

Benji, Onyx, Tarzan, Ozzy, Paco, Gipsy, Taz, Tiger, Fidel, Cody,

Jinxy, Rob, Robin, Zorro, Jumbo, Hector, Aky, Blacky.Black,

Whitey, White, Alger, Axy, Arin, Bobo, Boris, Morris, Bilbo, Bello,

Bill, Billy, Bubu, Brutus, Aramis, Choco, Coco, Cocolino, Carl, Ciro,

Darwin, Dexter, Eros, Donald, Foxy, Happy, Jason, Igor, Leo(n),

Jimmy, Jim, Jerry, Keny, Kent, Luc, Adam, Teddy, Martin, Nino,

Marc(o), Eric, Oliver, Othello, Rex, Pepsi, Sprite, Pedro, Randy,

Pablo, Rony, Silver, Golden, Sky, Smiley, Soso, Sparky, Spike,

Tequilla, Timi, Tony, Will(y), Boby, Xavier, Yaris, Onur, Yannis,

Bitza, Darco, Angel, Ralph, Rino, Matias, Jay, Jazz(y), Chip, Snow,

Amedeo, Quick, Figo, Cooper, Rafi, Spy, Beto, Bethoveen, Pluto,

Milky, Virgo, Penny, Franky, Bianco, Dolce, Fluffy, Arthur, Mike,

Cosmo, Gizmo, Dizzy, Nemo, Lord, King, Conan, Lexy, Baxy,

Amos, Barker, Bart, Sunny, Furby, Dante, Barney, Blu(e), Nick,

Domino, Blackjack, Milo, Santo(s), Bud(dy), Terry, Shelby, Rico,

Winnie, Ciucio(Chucho), Apollo, Aaron, Abel, Alonso, Attila, Azor,

Baloo, Blair, Junior, Levi, Louis, Poker, Ulmo, Wilfred, Alfred, Winner,

Berry, Roko, Adolf, Drago, Rich, Marty, Habibu, Loco, Sushi, Brio,

Mowgli(Mogli), Salto, Salvo, Safir, Simba, Simbo, Silk, Raff, Remo,

Reni, Rimbo, Rudi, Paris, Pery, Piero, Allegro, Baloo, Azzuro, Bimbo,

Orange, Google, Lenzo, Alesy, Norbi(t), Nivo, Kenzo, Tayler, Darky,

Dixy, Fly.

| another_emo_girl a răspuns:

Hittlerlaughing
asa il chema pe papagalul meulaughing)
apoi am avut o broscuta cu numele de LadyGaga pentru ca eram innebunita dupa Gaguta in vremea aialaughing
Imi aduc aminte ca atunci cand eram mica aveam un motanel si il chema Pigrolling on the floor
Acum am un catelus si il cheama Fulk:X
Desi, daca mi'as mai lua un animalut, l'as numi Kid, Noir, Asteroidlaughing, Tutu, Chloe, Pappy, sau, dc nu, Lincon?

Tin minte ca o prietena de'a mea avea un catel si eu i spuneam Napoleonlaughingde atunci asa i'a ramas numelerolling on the floor

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Dodo sau Toto asa il cheama pe bichonul meu sau Bobo asa cu o o ca pare un nume mai dragut pentru caini stufosi asa ca al tau
funtita?

| IrxnIroxyI a răspuns:

Morris, Rocky, Shiney, Corey, Puffy, Bobytza, Boby.

Sper sa-ti placa unul dintre ele si sa il folosesti big grin
Pe cainele meu il cheama Morris big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e o catea, sau e un catel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fata sau baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sai pui numele terrier ar fio idee trebuie sa pui dupa personalilatea lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am u catel YorkShire! este f dragut! eu as zice bobitza, puffy sau Bijoux!big grin

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://catelusii.cabanova.com
Sunt foarte bune o sa iti placa

| Mi$tiK a răspuns:

Uite poti sa te uiti aici...http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-catei-4.html sper ca te-am putut ajuta... pup

| Mi$tiK a răspuns:

Http://animale.acasa.ro/caini/cum-sa-alegi-un-nume-pentru-catel-8381.html sau aici gasesti si un sfat ce nume sa ii pui catelului,:*:)

| Zuuuuz a răspuns:

Bobo

| TheButterflyEffect a răspuns:

Cred ca Bijoux e bun.

| evewts a răspuns:

Sky de exemplu....sunt site-uri care te ajuta in legatura cu asta...

| alisucha a răspuns:

Pincy sau ceva de genul asta pentru ca este asa frumos este pur si simplu adorabil iubesc acesti cateluri si cu se spune sa-ti traiascalaughing