| DoDo a întrebat:

Ce rasa de caini va place? dar de pisici? aveti prieteni care va vb pe la spate?

8 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Rase de caini: Eu am husky siberian, dar imi place mult si Labradorul sau Chow Chow.
Rase de pisici: Angora Turceasca, Birmaneza, Persana Alba.

Sa am prieteni care sa ma vorbeasca pe la spate?
Nu, n-ar avea motive.happy

| cornculapte a răspuns:

Imi plac cainii chow-chow si pisicile persane. Prieteni care sa ma vorbesca pe la spate, pe langa ca nu as avea de unde sa stiu daca o fac, nu am - aceia nu-mi sunt prieteni. Persoane care ma vorbesc pe la spate cu siguranta sunt.

| Elena1234456 a răspuns:

1.Imi plac foarte mult cainii husky love struck.
2. Pisicile persane sunt foarte dragute.
3.Am avut, dar am rupt orice legatura cu ei.

| papushikroz a răspuns:

1. Buldog si husky
2. Pisicile Sphynx
3.Nu stiu.Probabil ca da.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Imi plac cainii husky dar eu am doi ciobanesc germani, care imi plac si ei si un ciobanesc mioritic pe care-l ador... oricum, imi plac cainii in general ( am 5 )
si la pisici, sincer nu prea imi plac singurele care-mi plac sunt cele persane, am avut una dar mi-a fost furata

| nestlebaby a răspuns:

De la ce fel de rase de caini va plac sau de picsici, ai trecut rapid la :"aveti prieteni care va vb pe la spate?"nu se leaga una cu alta sub nici o forma si raspunsul la ultima intrebare e ca :da! intotdeauna cineva, undeva, candva te va vorbi pe la spate si pana acum sigur a facut-o cineva, si nu cred ca e un caz singular.
cat despre rasele de caini preferate, eu prefer rottweiler-ul sau bichon-ul la rasele mai mici. pisicile nu le suport.

| cristinel99 a răspuns:

Imi plac caini-lupi, pisici nu si nu am prieteni care imi vorbesc pe la spate:d

| Cata_9430 a răspuns:

Cainii chow chow sun preferatii mei, ii iubesc, de ziua mea parintii au spus ca imi iau unul! :X:X:X