| adina02 a întrebat:

Ce sa fac daca catelul mananca melci?

Răspuns Câştigător
| Allysson a răspuns:

Pai daca stai la curte si el sta in cusca afara n-ai cei face dar daca stai la apartament cand il scoti afara ai grija si tu pe unde merge si ce mananca

4 răspunsuri:
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Nu e ceva anormal stai linistit! Daca o tii la curte, nu ai ce-i face, insa daca stay la apartament ai si tu grija ce mananaca.E posibil sa manance si excremente.Pentru caini e o delicatesarolling on the floor

| adina02 explică:

Nu stiu

| razvan_1141 a răspuns:

Ii faci o salata de melcibig grin cade bine la stomaclaughing

| Miniprix a răspuns:

Chestia asta face si catelul meu si am intrebat veterinarul daca are ceva si a spus ca "NU"winking
Asa ca nu iti fa griji. :*