| dragos12300 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa ajung la echipa nationala? de fotbal vreau sa imi fac o cariera in fotbal dar cum sa incep am 15 ani si nu joc la echipe inca... va rog dau funda

Răspuns Câştigător
| Sirlegooo a răspuns:

Pai, in primul rand ar fi bine sa incepi sa joci, la 15 ani esti destul de mare. Succes di grabeste-te!

2 răspunsuri:
| Adryan657 a răspuns:

E cam tarziu, inscriete la o academie de fotbal, iesi in evidenta, te duci la un club de fotbal gen steaua si vei fi convocat daca esti bun

| Bbbr a răspuns:

Ti-a bagat in cap prostii taticul aburit de bere ieftina si seminte?