| sabin89 a întrebat:

Dacă românii îi bat pe israelieni diseară, s-ar putea interpreta că sunt antisemiți?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Noi nu batem nici la covoare darmite la fotbal.

| Drake21 a răspuns (pentru darrio2007):

Avem sanse chiar si la locul 1 dupa Kosovo 2 2 Elvetia

suntserios
| suntserios a răspuns:

Slăbuță gluma

| sabin89 explică (pentru suntserios):

E o glumiță, nu glumă happy

| sabin89 explică:

Nu trebuia să-l bage pe Pușcaș.

| Drake21 a răspuns (pentru sabin89):

Il naturalizam pe Joselu de la Real Madrid, parca ar juca singur Puscaslaughing El o tras echipa dupa el acum csf

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Trebuia convocat si turcul Enes Sali asta macar e driblor putea face diferenta

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Cum intram in meci? Adrian Porumboiu 72 ani locotenent: inainte si pe josrolling on the floor rolling on the floor

| gabicoo a răspuns:

S-ar putea interpreta că știu fotbal. Dar nu cred. Uite așa se va rezolva și dilema ta: nu sunt rasiști și antisemiți.winking

| sabin89 explică (pentru gabicoo):

Până la urmă nici noi, nici ei n-am fost rasiști happy

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| Drake21 a răspuns:

S au enervat engleziirolling on the floor Eu sunt nevinovat nu stiu nimic Eu am strigat Romania Romania Nu serbia, au scris la bbc moldova=ucrainarolling on the floor

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Bine ca am castigat Romania 2-0 Kosovo, avem sanse la locul 1

| CozacFlavius a răspuns:

Nu stiu dar nu mai contează, pentru ca, ca de obicei nu batem pe nimeni...

| sabin89 explică (pentru CozacFlavius):

Mă gândesc cum ar fi fost dacă în loc de Georgia am fi jucat noi cu naționala Spaniei...