| EmotionalKoma a întrebat:

Cele mai dragute nume de catelusi iau fundalaughing

12 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Daca-i baiat poti sa-i dai numele :Fufi, Oto, Barsic si altii dar daca e fata Francesca Bela sau mai stiu eu

| zuzanebuna a răspuns:

Mitzi
pinki
linda
shara (ajaa o cheama pe catzeauaa meaa laughing )
puffy
tomy
tomytza
ursu
jessy
brumy
boby
motzu laughing
mai stiu multe dar nu imi trec acum in cap big grinbig grin

succes:*

| DeeaLovesRock a răspuns:

Aladdin,Boby,Baron,Berty,Bilbo,Pufulet,Motz,Gilda,Bella,Mitzi,Rita,Negruta,Blacky,Iubirica,Pici,Emma,Pusha,Linda,Labush,Jessica,Covrigel,Puki,Bibi,Puca.Funditabatting eyelashes?

| GabitaGabii a răspuns:

Covrigel,Gogosellaughing,Prieten happy ( mi'e cam foamelaughing )Lasa'ti imaginatia sa zbooareebig grin Dupa ce ia'i dat nume sa ne anunti si pe noiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dildău Ursu Patrocle Fane Baros puffi Mucea Labută

| AnDy12 a răspuns:

Pukybig grin

| Kida_5763 a răspuns:

Fluffy,Codita,Lulu,Loly,Suzi,Pufulete,Sisi,Coco,Leutza,Sasha,Viviane,Bobitza,Dede,Lucky,Ali,Molly,Tzucki[se pronunta tzuchi],Lia,Kitty,Tommy,Toto,Lusy,Tigrel,Richard,Selly,Zozolina,Zozo,Lola,Bitza,Sesy,Lizie,Bubu,Buclata,Bobo,Cloe,Toby,Momo,Cory,Urechila,Vivi,Bucky,Linda,Dondo,Licurici,Ashley, Licutz, Cobo... Daca mai vrei sa ma anunti.Am multa imaginatie! big grin
Selena, Curli, Helene...Inca 3 big grin

| Kida_5763 a răspuns:

Scuze ca nu se vad toate la comentariul de dinainte...mai sunt o gramada dar nu se vad sad

| miki_9062 a răspuns:

Suzy

| Apy_1280 a răspuns:

Fido!

| sakuntala a răspuns:

Push,codita,labush,puffi,toni,bucky,meda,linda,titzabig grin