| Eliut a întrebat:

Cine stie de unde imi pot cumpara un Tamagochi? sunt din Cluj happy

7 răspunsuri:
| MoreTime a răspuns:

M-ar interesa si pe mine. Este vreun site unde pot comanda online? Pe okazii e 40 ron unulstraight face

| MoreTime a răspuns:

Anonimu' e putin bolnav cu capu' big grin nu bagati in seama raspunsul, cred ca vrea doar sa-si faca oleaca de reclama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu de unde. http://sp2.ro/019926 Dar nu ma intreba de unde, ca asta e cu totul alta intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu de vanzare un tamagothci si un little pet shop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unu si am si un little pet shop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa cumpar si eu un tamaghochi daca stie cineva de unde sa cumpar sau are de vanzare poate sa-mi scrie pe mail anku_red@yahoo.com

| LadyZuza a răspuns:

Si eu imi doresc dar sunt mai scumpe ca niciodata! oricum erau iste gadget-uri super misto inainte tinand cont de faptul ca am avut 3 si toate au ''sfarsit tragic in masina de spalat '' laughing) god damn it!