| Gabriela_Denisa_2002 a întrebat:

Cine știe nume frumoase de căței băieți talie mică? Nu vreau nume gen Boby,Max, Azorel sau cine mai stie ce nume, vreau un nume ieșit din comun dar care fie frumos. Cel mai bun răspuns primește fundiță

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Piky/Ronny/Myky/Otto.
Aceste nume am folosit si eu.
O seara bunahappy

2 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Rocky
Jack
Trexy
Otto
Blacky (daca e negru)
Tigru (daca este tarcat ca un tigru eu am avut unul si i-am dat numele acesta)
Nu prea stiu nume iesite din comun. Poti sa inventezi tu. Daca nu cauta nume de câini baieti si vei găsi ogramada iesite din comun

Sper ca ai gasit un njme bun!
Funda?

| hunea a răspuns:

Al meu se numeste kuky! E un nume "vesel" si din punctul meu de vedere este foarte potrivit.Alte nume :Bobo, Skyp