| anonim_4396 a întrebat:

Covorasele absorbante pentru caini sunt si pentru urina si pentru fecale? fara raspunsuri idioate!

Răspuns Câştigător
| AdeNoid a răspuns:

Covorasele absorbante sunt pentru urina...dar trebuie sa le schimbi tot la o saptamana. Daca se invata cutu si face si "treaba mare" acolobig grin trebuie sa cureti...happyDar e forte convenabil.adica varul meu are un cutu si are si el astfel de covorase.happysunt super okbig grin

1 răspuns:
| Ruxuletz a răspuns:

Exista pampers pentru asa ceva happy si covorase...dar cred ca e mai convenabil sa cumperi un pempers pentru el decat un covoras d-ala...