| 13DoXy13 a întrebat:

Credeti ca porcusorii e guineea mananca dulce?
E bine sa ii dai dulce? si inca ceva, daca mananca dulce, ce fel de dulce mai exact?

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Nu nu este bine sa manance dulciuri ca si orice animal posibil pe lume.
Din cate stiu eu nici un animal(porc de guinea,caine, pisica...) nu are voie de a manca dulce, si sti de ce?
Pentru ca li se vor strica stomacul si nu cred ca vrei de a se imbolnavi.Cei care spun ca pot manca dulciuri vorbesc prosti.Deci tine minte asta ca nici un animal nu are voie sa manance dulciuri pentru ca le va fi foarte rau si se vor strica la burtica.

2 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

N-ai pentru ce acest site se numeste Toti pentru Unu de acesta noi trebuie sa ajutam oameni care au nevoie de sprijinul nostru

| 13DoXy13 explică:

Multumesc foarte mult...Bya!