| StefanutZ_1919 a întrebat:

Cu ce ar fi mai bine sa hranesc un AMSTAFF(are 6 luni)? Mananca mancare obisnuita iar de la un timp, de cand ii dau mancare pentru caini vad ca hrana obisnuita nu prea il mai intereseaza si nici bobite nu mai mananca ca la inceput. Ce s-a intamplat cu el? Astept raspunsuri de la cine cunoaste rasa si se pricepe.

6 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu zic sa il inveti sa manance oricebig grin

mai mult mancare normala pentru ca e destul de scump sa ii iei mancare de caini si el va creste si va avea nevoie din ce in ce mai mult.

| Mary_5266 a răspuns:

Mai putina mancare pentru caini, contine substante ce il va face sa nu mai vrea mancare normala, am observat asta si eu la cainele meu

| bobosf a răspuns:

Poti sa pui o intrebare despre hrana caini si aici http://hrana-caini.blogspot.com

| gabisteaua74 a răspuns:

Nu este bine sa ii dai mult nici bobitr maxim 1 pumn pe zi si cat maii multă mancare normala

| animaland a răspuns:

Incearca hrana uscata de la Equilibrio, este realizata in ingrediente super premium.

| IvanDenisovici a răspuns:

Poti sa-i schimbi hrana (bobitele) si sa incerci si cu o hrana pentru caini mari. Royal Canin Maxi Adult sau Bosch. Eu ii dau la al meu Bosch in ultimul timp si ii place, si arata foarte bine: http://www.petpal.ro/bosch-adult-maxi-15kg