| elizzu a întrebat:

Cum pot downloada Counter Strike? Va rog un link, instructiuni de instalare, de facut cont si ce credeti ca imi va tr... P. S. sunt incepatoare... FUNDA PRIMUL RASPUNS FOLOSITOOOR!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lolo666 a răspuns:

Foarte simplu...
1) Intri pe www.thepiratebay.com
2)Cauti Counter Strike
3)Dai click pe un raspuns care iti apare acolo
4)Urmezi instructiunile si te joci
Bafta>:D

| Euu_2151 a răspuns:

Este atat de greu? ma mir ca nu sti. cat ani ai? 10, 9? toata lumea stie asta. cauta naiba p google si nu mai fi atat de fraiera ca nu o sa-ti pice bine in viata. si nu ai voie cu astfel de intrebari. copilit-o si in plus nu ai voie sa-ti faci cont pe TPU daca nu ai peste 14 ani. succes in continuare si ai mai greseli gramaticalewinking esti analfabeta? [intreb] eu cerd ca da. gresesti mereu din punct de vedere gramatical. si eu la varsta ta stiam foarte multe asa ca pa si nu mai pune intrebari din astea. ve ca s-a deschis un magazin de copilasiwinking cu calutiwinking