| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa descarc Pou pe tableta? Mentionez ca nu am Wi-fi inca. As putea sa descarc prin cablu de date?

Funda

2 răspunsuri:
| Crissti69 a răspuns:

Daca ai card de memorie in ea scoate-l si pune-l in tele fon daca ai Wi-Fi descarca-l si baga inapoi cardul! Eu asa i-am facut la cineva si o mersbig grin
Sper sa te ajute raspunsul meu happy

| Surd_Narcis_1996 a răspuns:

Pai il poti descarca de pe http://pou.ro.malavida.com/d11778-descarcare-gratuita-android il pui pe calculator si cu cablul de date ti-l pui pe tableta