| andutza09 a întrebat:

Cum sa fac un loc de joaca pentru pisicile mele? Cateva idei?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

E frumos ca`ti iubesti pisicile.
De obicei, ele nu cer prea mult comfort.Trebuie sa faci ceva simplu,care sa emane dragoste si afectiune pentru ele. Pune`le intr-un colt calduros cateva jucarii si o patura moale, preferabil care sa aiba mirosul tau. Pisicile se ataseaza enorm de stapani, iar mirosul acestora le face sa se simta in siguranta.Stiu,pentru ca si eu am 3 pisici.
Bafta

2 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Le poti pune un tobogan, balansoar.Glumesc.Le pui intr-un colt al camerei jucarioare pentru pisici. Exemplu:soricei, ghemotoace de lana.

| cristian43 a răspuns:

Este foarte bini ca iti plac pisicile le faci un loc mare intr-o camera si pui acolo jucari, paturi si mancare