| Mot_Sebi_1995 a întrebat:

Cum sa-mi dresez cainele sa nu mai sara la altii? E mereu asa de agitat cand vede alt caine si nu asculta de mine, si pot doar sa -l trag cu lesa. Ceva idei cum pot sa-l dresez?

5 răspunsuri:
| AndreeaDaniela2000 a răspuns:

Hey,Sebi! Il poti dresa numai daca nu a implinit varsta de un an! Daca nu, il poti scoate mai des sa se obisnuiasca afara sau sa ii cumperi o botnita, sper ca te-am ajutat

| CreepyBoy a răspuns:

Cauta pe net, sau pe YouTube

| Kenzo1234 a răspuns:

Un cea mai buna varianta ar fi un dresor!

| Brigomar a răspuns:

Nu-l maj trage de lesa deoarece asa il agitisi mai mult. Daca vrei sa-l dresezi cea mai sigura si eficienta metoda ar fi un dresor