| IustinaSiAtat a întrebat:

Cum se face cu fluierul acela pentru caini cu ultrasunete? Daca sa zicem ca imi iau unul.si fluier din el nu o sa il afecteze si pe cainele meu?

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

Dopuri de urechi pentru cainele tau si poti fluiera linistit! Nu-i va afecta nici pe ceilalti!laughingE o facatura...cainii vagabonzi sunt unsi cu toate alifiile! Nu-i afecteaza crivatzul iarna, o sa-i afecteze un simplu"partz"?laughing)

3 răspunsuri:
| AnonimGirl a răspuns:

Nu o sa il afecteze, pentru ca este un fluier special pentru caini. Fluierul ala nu il poti auzi si nu are cum sa te afecteze. Doar cainele il aude.

| Stefania_3298 a răspuns:

Ba da o sa il afecteze

| Anonim_4466 a răspuns:

Nu il afecteaza!