| PikaRawrr a întrebat:

Cum sterg de la messenger Sweetim?

9 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Chestia aia sux. E spy in caz ca nu stiai laughing
intra din control pannel in add or remove programs.
il cauti acolo in lista si ii dai remove
apoi ori dai restart ori dai control-alt-delete, dai click sus pe processes si dai terminate process la sweetim big grin sper ca te-am ajutat

| PikaRawrr explică:

Nu pot sa vad comentariile :-&

| PikaRawrr explică:

Mentionez ca am vista

| Dope a răspuns:

Sall! Si eu am avut si trebuie sa dai la Contron Panel atunci dupa aceea Add or Remove Programs dai acolo si cauti, pana il gasesti, atunci ii dai delete, dupa aceea o sa-ti apara sa-l instalezi din noi si ii dai no sau il inchizi, apoi chiar daca la messenger iti mai apare bara lui n-are importanta, el geja a fost sters in comp. Pa... fundita?

| Соlorful a răspuns:

Reinstalezi messenger :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza programul.

| ElektroViruss a răspuns:

Control Panel -> Add or Remove Programs -> Sweetim --> [Remove]

| tbxx a răspuns:

Eu sa stii ca am avut, am incercat tot ce au zis cei de mai sus, da nu am reusit...la un moment dat mi so stricat pc-ul si mi-am instalat alt windows ca altfel nu puteam s scap de el.happy

| nasoubik a răspuns:

Dezinstalezi yahoo messenger de tot şi apoi reinstalezi messengerul, dar după dezinstalare messenger te joci prinsa prin computer cu sweetim ca să le ştergi pentru că nu vor să se şteargă uşor şi data viitoare să te fereşti de programe care nu sunt originale de ale messengerului de adaus pentru că poţi ajunge in situaţia să reinstalezi tot programul computerului.