| LikeASunset a întrebat:

Daca o pisica vioaie nu se mai joaca, doarme tot timpul, mananca foarte putin si a slabit e bolnava? Ce poate avea?

Mentionez ca am dus-o la veterinar si i-a dat niste pastilute care trebuiesc luate 5 zile, astazi e a treia zi. Nu ar trebui ca pana acum sa se fi vazut vreo ameliorare?

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Ceva are. Dar nu-ti face griji... veterinarul sigur stia sau banuia ce are pisica si problema va dispareahee hee asteapta numai happy

| Loly a răspuns:

Probabil e batrana.De cat timp o ai?

| Totipentruunu a răspuns:

Asteapta inca 1, 2 zile. Daca nu se vad schimbari duo la alt veterinar.

| misskitty a răspuns:

Posibil sa aiba limbrici.stiu ca nu e prea palcut, dar ar trebui sa o urmaresti cind isi face nevoile sa vezi daca sint ceva viermisori.

| LikeASunset explică:

Are 1 antongue

| enikozita a răspuns:

Dăi pastiluţele prescrise, ...mergi înapoi cu pisicuţa la control.