| paul1234 a întrebat:

Daca reinstalez versiune noua de yahoo messenger pot sa vad atunci cine sta pe invisibil pe yahoo mess cand caut pe un site de detectat sau tot ca ofline imi apare daca e invizibil persoana pe care o caut? cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| danezu87 a răspuns:

Asta merge sigur happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista un program ca sa vezi cine e invizibil pe mes numai ca eu nu stiu cum se cheama si nimeni de pe acest site nu stie, eu am pus o intrebare daca stiu cum se cheama acel program care il instalezi in pc si pe mes iti arata direct cine e pe invizibil si mi-au dat situri in care vad statusul. Varul lui taicameu are asa vede cine e pe invizibil cu buline albastre conectati cu bulina galbena si cei log out cu bulina alba.

| Baton a răspuns:

Ce ai tu in pc nu conteaza cu ce e pe internet.nu se leaga una de alta in nici un fel.
poti sa nu ai deloc mess ca tot vei putea folosi respectivele scannere.
cauta si tu mai multe site-uri in genu si scaneaza pe fiecare pana iti da unu un raspuns.

| laurentiu a răspuns:

Da nu conteaza ca e nou sau vechi versiunea merge sa dectectez fiecare id-iul dar sa fie de messenger!

| danezu87 a răspuns:

Pei sunt stricate toate invisible-urile.asta-i problema happy n-are legatura cu messengerul happy

| paul1234 explică:

Mersi mult danezu e cred ca singuru site care merge din toate

| iCsq a răspuns:

Nu. Si mai documenteaza-te si tu de limba Romana.

| iCsq a răspuns:

Nu, mai invata si tu Limba Romana inainte de a scrie pe un site public unde vede o gramada de lume.