| Varsson a întrebat:

Dau funda si vot! Salutare! Acum 4 ani aveam un papagal Micul Alexander. Eram foarte atasat de el. Venea la mine, manca cu mine, se urca pe capul meu cand stateam la pc. Dar nu mai stiu minte exact de ce l-am dat
Acum am 2 perusi, dar care nu prea sunt atasati de mine, nu vin la mine, cand intind mana spre ei nu vor sa vina.
Vreau sa va intreb daca papagalul Micul Alexander m-ar mai tine minte, stiind ca nu m-am mutat din casa si e tot asa apartamentul. Doar ca eram mai mic atunci.
Ce parere aveti? Sa-l iau inapoi? Ma mai tine minte?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca a murit.

| ElSharawy a răspuns:

Eu asa zic ca te tine minte. Unele animale mai ales cainii nu te uita niciodata (asa am auzit)