| Andrutza10 a întrebat:

De ce canta cocosul cu ochii inchisi?

Răspuns Câştigător
| PauLa.M a răspuns:

Pentru ca stie versurile pe de rost?

11 răspunsuri:
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

E si el artist in felul sau.ai vazut vreodata o cantareata cantand muzcia din aia:gen opera? de multe ori, ca sa dea impresie buna si sa arate ca stie sa se comporte pe scena, un/o artista/artist inchid ochii si fac tot felul de lucruri atunci cand canta.e...cam asa se intampla si la cocosos, pune pasiune in ceea ce face.(sau ii pot iesi ochii din orbiterolling on the floor)

| Arthur a răspuns:

Ce au a face urechile si gura cu ochii? Ma refer la cantatul cocosului.thinking

| Arthur a răspuns:

Ca sa arate lumii ca stie poezia pe de rost rolling on the floor

| xibalba a răspuns:

Pentru ca, cantand cu pasiune, exercita o presiune in corp, si ar putea sa ii iasa ochii din orbite.

| Parintele a răspuns:

Pentru ca pune pasiune in muzica lui.

| viatadecacatt a răspuns:

Că să screme ca sa faca oracaitura aia:CUCURIGUUUUUUUUUUUUUUU
Cocosu meu(am si eu unul si 2 gaini ca stau la curte) e cam dereglat el asa pe la 2-3 noaptea il apuca cantatu trebuie' sa-l reglez ca ma cam streseazalaughing

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Numai pe noi te-ai gasit sa ne intrebi laughinglaughing. Exista profesori (de biologie), de asta s-au inventatlaughingrolling on the floor

| Slavic a răspuns:

Pai soarele i da in ochi

| AndutzaAndu a răspuns:

Este patriot rolling on the floor! mai trebuie sa puna mana pe inima ca ala e laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce nu ar canta cu ochii inchisi?

| schhh a răspuns:

Nu stiuthinking