| Noitrex a întrebat:

Deci am downloadat de pe youtube un videoclip dar el e in format mp3 pot sa in vad si prin media player dar nu pot sa-l fac sal citeasca intodeauna cand dau pe el in format media player cum as putea face asta dau funda

scuzati categoria (nu stiu la care)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu am auzit de nici un video in format mp3, dar tot ce e posibil daca tu zici ca e asa, daca descarci de pe youtube video, incearca si tu sa pastrezi extensia originala, sau ceva mai comun.flv de exemplu care e un format bun si nu ocupa mult spatiu, un fel de Fanta Zero sa zicem, acelasi gust de fanta, dar fara nici un strop de suc de portocale in el happy