| aaaa12345 a întrebat:

DEci cine cu crede in mos Neculaie si Mos Craciun? Eu cred...anul trecut am mers cu mama si cu tata in centru lasand pe hol doua bidoane de vin. Ia ghiciti ce s-a intamplat si cand trebuia sa vina Mos Craciun eu cu mama si cu tata eram in bucatarie si am auzit vocea lui Mos Craciun.la-am zarit, gras, si o voce ragusita mancase fursecuri(stase 1-2 minute)parerea voastra credeti?

Răspuns Câştigător
| Barbie331 a răspuns:

Ba exista! Si vorbesc serios! Cu toti care nu cred sunt niste prosti si niste fraieri! Eu am 10 ani si va zic ca eista mosul! Nu mai fiti asa ca apoi nu va mai aduce cadouri! Sa stiti cu toti ca exista! Fraierilor, railor, cei care nu cred in mosul! Mosul exista!

33 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu exista fetita mamii! Sunt doar niste sarbatori si o stare de spirit! Ar fi trebuit sa-ti spuna parintii tai, nu sa afli brutal de pe net.
http://www.121.ro/articole/art2545-mami-exista-mos-craciun-.html

| NoName1234 a răspuns:

Barbie331
1.fraiera si proasta esti tu
2.ai 10 ani si inca nu tiai dat seama ca nu exista nu pot sa cred, cred ca esti mult mai mica de atat
3. nu ne faci pe noi fraieri nu tiam facut nimic asa ca mai taci
Si Miruna nu exista mos craciun a fost o ruda sau ceva si o sa afli in timp ca nu exista. E doar ceva ce spun parinti de bucuria copiilor ca il ateapta pe mosu.etc. happy Nu te supara! Era dragut sa mai crezi in continuare dar acum ca tiau zis toti.am zis si eu happy

| Andre a răspuns:

N U e adevarat oh go onj te pacales parintii asa s-a intamplat si cu mine pune un venic o rude pe cineva sa te sperie sa se deghizele in mos creaciun laughing nu exista nu te mai lasa pacalitaaaa nu e adevarat mie aprintii mia-u spus cand te cansidera destul de mare o sa iti spuna

| Lala20 a răspuns:

Hmm... L-ai zarit?laughing
Si cum arata?laughing
Scuze draguta dar nu prea exista...

| aaaa12345 explică:

Am 10 ani si imi cunosc rudele a si mama nu mi-ar si cumparat lucruri de 400-500 ron

| aaaa12345 explică:

Am 10 ani si imi cunosc rudele a si mama nu mi-ar si cumparat lucruri de 400-500 ron Ma refeream credeti in aceasta sarbatoare?

| aaaa12345 explică:

Bravo Barbie331 ca macar tu crezi in acest spirit, tu observi acea armonie in casa

| Yumitsu a răspuns:

Nu cred pentru ca chiar parintii mei mi-au spus ca de fapt ei puneau cadouri sub brad(asta dupa ce mi-am dat eu singura seama) Ce nu vad cu ochii mei, nu cred(exceptie-religia) rolling on the floor)

| Petronela a răspuns:

Nu exista nici un mos!

| madia a răspuns:

Nu mai cred...am aflat de pe TPU ca nu exista. crying
Dar...cine stie. tongue Ai rabdare pana la Craciun.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Scuze daca te dezamagesc, dar nu exista, Mos Craciun sunt parintii, imi pare raustraight face btw cati ani ai?big grin

| dragos12 a răspuns:

Du-te in polul nord si cauta-l pana-l gasestilaughing

| Gizăz a răspuns:

Hehe, eşti drăguţă. tongue

| MrBlueEnergy a răspuns:

Scuza-ma, am facut 11 ani in august si eu stiu ca nu exista mos craciun de la 7, si mie mi-au facut parintii din-astea, si s-a dovedit ca era un prieten, fara suparare

| Madalin01 a răspuns:

rolling on the floor Nu exista Mos craciun, sigur au fost ceva rude mlaughing nu estista MOS CRACIUN rolling on the floor

| DidudicaDi a răspuns:

Barbie331 sunt de acord cu tine mosul chiar exista ca eu l-am vazut in fata ochilor ca am castigat o excursie si eram cu o trietena care vroia sa ii dea jos totul dar nu mergea deci mosul exista si nu mai crede in prosti astia ca este aevarat mosul exista si nici unu dnintre toti in afara de barbie331 nu aveti dreptate eu am fost cu toate rudele parinti de revelion si toti vecini mei sunt slab si nici un dintre vecini mei nu a fost e craciun acasa si totusi a aparut mosul

| Enigmă a răspuns:

Trebuie doar sa crezi in magia craciunului...
Restul vine de la sine.
si da deea are dreptate
MOS CRACIUN EXISTA...

[la protvrolling on the floor]

| Fluture a răspuns:

Saluthappy. Mai. uite sa-ti povestesc ceva cand eram printr'a doua vroiam de mos craciun calculator. Iar acel craciun l'am facut la taralaughing apoi cand am venit de acolo am gasit calculatorul.Sti unde? In sufragerie.langa usa de la balconrolling on the floor. De unde a aparut? Nici acum nu'mi pot imagina, pentru ca parintii mei au fost cu mine la tara, dar sa stii ca e frumos sa crezi in spiritul lui mos craciun.chiar daca la un momendat o sa stii cine a fost mosultongue

| JustMeYl3 a răspuns:

Scz daca te dezamagesc, dar Mos Craciun nu exista... tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate Mos Craciun exista ca spirit al Craciunului nu ca alt ceva probabil parintii tai a pus pe cineva sa se imbrace in Mos Craciun ca sa fii si tu putin mai bucuroasa ca "Mos Craciun exista"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa si draga mea @Barbie331 ai 10 ani multa lume crdea la varsta ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mosu nu egzista sunt doar parintii nu egzista asa am patit eu nu am vazut jucaria mama s-a dus si a pus-o ca dupa mi-a spus sa mai ma uit odata si era papusa am eu 10 ani dar nu mai cred si va zic si voua :sunt doar parintii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mos Craciun nu exista exista spiritul craciunului
toti spuneti bazaconii
care. i faza ei gandescce vor daca cred sau nu eu cred in mos nicolae si craciun dar cine crede in iepure este idiorlaughing

| denysame a răspuns:

Nu exista:-J.sunt doar 'povesti' pentru copii mici. dar nu exisa! Daca nu sunt parintii pun pe cineva.rude.e.t.c sa faca 'sacrificiul ca sa nu ii vedeti si sa nu va prindeti ca nu exista... dar chiar asa e nu exista!
Si barbie 331 este o fata dusa cu capu ca so zic pe romaneste pentru ea exista Mos Craciun in visele eilaughing viseaza si ea cu ochii deschisi ca nu are ce sa faca...

Oricum.papabatting eyelashes

| deea_7254 a răspuns:

Mos craciun exista, la protvrolling on the floor

| maya202 a răspuns:

Si eu am patit asta crede-ma dar e dragut sa crezi si nu zic ca nu exista dar nu el da cadouri obiecte ci da cadouri cum ar fi: dragostea, fericirea, sanatatea...etc si poti sa nu ma crezi dar ar trebui

(9 ani)

Răspuns utilizator avertizat
| Gicuta a răspuns:

Doamne ma tampesk copii astia care cred in mos craciun...treziti-va la realtitate adica daca credeti in mos craciun crdeti si in zana dintisorilor?!? laughing
Ce naiba sa fim realisti...eu va zic o intamplare in ajun de craciun
cand a venit mama de la cumparaturi am vazut-o cu cadourile in brate si a intrat in casa si le-a askuns...si a doua zi era acelasi ambalaj de cadouri deci
NU EXISTA MOS CRACIUN!

| FreeTime a răspuns:

Sorry, nu exista ia fi atenta:stai putin si gandeste-te ca de craciun la tv de obicei la povestiri adevarate sau ma rog la stiri arata copii saraci la care nu a venit mosul pentru ca? pentru ca nu avea cine sa le aduc cadouri! imi pare rau dar crezi in iluzii