| RockLegend a întrebat:

Din punct de vedere religios, e pacat sa omori animale cum ar fi iepuri, ursi, elani, caprioare, etc, chiat daca esti vanator?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Atata timp cat nu le mananci ...atunci da!
...pana la urma omori degeaba acel animal daca nu il mananci!

Răspuns utilizator avertizat
| Agutzzza a răspuns:

100% da!

| Alex a răspuns:

Depinde ce religie ai. Ce religie ai?

| RockLegend explică:

Ortodox @alex

| IoNuTz96 a răspuns:

Eu am omorat o pisica, era pui, am vrut sa nu moara de foamne, pentru ca parintii nu ma lasa cu animale, as vrea sa stiu am facut un pacat mare?, pot merge in iad pentru asta? crying, trebuie sa ma spovedesc? crying