| wekinzsianimale a întrebat:

Eu am acum un motan de 5 luni fratele meu o sa mai imi aduca un motan de 4 luni e vreo sansa sa nu se bata pe teritoriu si ca unul sau amandoi sa nu fuga. Eu sper sa nu se bata sau sa nu fuga!

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Stai linistit ca nu o sa se bata.

| SoniaCookieMonster a răspuns:

Si eu am primit o pisicuta chiar daca mai aveam una.Si iti spun drept ca la inceput s-au incaierat dar dupa vreo 3 saptamani au reusit sa convietuiasca impreuna. Sper ca si in cazul tau sa se inteleaga! happy

| wekinzsianimale explică:

Va multumesc pentru incurajari