| CrAzYAbOuTMuSiC a întrebat:

Eu am o pereche de porcusori de Guineea, ieri i-am cumparat, am inceput sa ma joc cu ei si am observat ceva, femela ma lasa sa o mangai pe blanita, dar masculul, nu ma lasa sa-l mangai, dar totusi se lasa mangaiat foarte rar.Cum sa fac sa ma apropii de el?

3 răspunsuri:
| raluky4 a răspuns:

Baga mana usor in cusca lor.In ceva timp va veni femela la mangaiat, apoi o va imita si masculul.

| MBG a răspuns:

Ii dai sa manance si cand mananca incepi sa il mangai, si asa el va vedea cat de bine este sa fie mangaiat si te va lasa mai desbig grin sper sa-ti fie de folos, te rog fundita

| CrAzYAbOuTMuSiC explică:

Am incercat si asta dar nu a functionat