| anonim_4396 a întrebat:

Exista coduri de 1000 de gems pentru ourWorld?

171 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Mai, deci daca vreti sa raspundeti puneti un raspuns folositor nu prostii gen'' am 1000 de gems'' cica... mda sa va vad eu de unde scoateti voi 1000 de gems din fund?:))) Se pare ca scoate gaina. Mna. coduri de 1000 de gems nu exista dar exista de 10, 20 le gasesti pe site-ul asta:
http://www.ourgemcodes.com/news/gem-codes/
:D P.S Sper ca te-am ajutat Bafta multa:*

| bianca34 a răspuns (pentru iiDouaPuncteParanteza):

Terog sa mile dai k ii dau multi coins pentru codurile alea zi pe our sunt XbYbYX337

| Pana_Stefania_1998 a răspuns:

Din cate stiu eu exista 3 coduri: de facebook, cel saptamanal si cel lunar Acum daca mai sunt si altele asta e

| Sara210455 a răspuns:

Nuuuuu doamne exista doar d 10 si de 20

| Eric_Erik_1997 a răspuns:

Nu merge

| Manea_Adela_1997 a răspuns:

Da

| Ivan_Ana_1995 a răspuns (pentru iiDouaPuncteParanteza):

Atunci te rog mi-l dai si mie... ii dau tot ce ii trebuie pe joc... te rog ma numesc anamaria786

| andrutza09 a răspuns:

Sunteti toti foarte
proosti pentru ca nu exista coduri decat pentru 10 gems. desteptiilor!

| Gabriela_Ilie_1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred

| DorobatVlad a răspuns (pentru anonim_4396):

Carei codu il spui?

| DorobatVlad a răspuns (pentru anonim_4396):

Carei?

| Rsd_Esra_1980 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi zici link-ul? Iti dau ce vrei pe ourworld numele meu este : Esricita

| Rsd_Esra_1980 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi zici link-ul te rog face ce vrei pe ourworld, numele meu este Esricuta te rog link-ul! sau daca doresti, scrie-mi in soapta dupa ce ma gasesti pe Ourworld happy

| Rsd_Esra_1980 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, te adaug si imi zici cum sa fac?
P.S pe mine ma cheama Escricuta

| giurgiualexasndreea a răspuns:

Sunt de 40 gems asta -A982-4654-E3C9-4E13

| Cristina_Bursuc_1998 a răspuns:

Vreau si eu un cod dar de unde sa iau?

| Cristina_Bursuc_1998 a răspuns:

De unde fac rost?

| Cristina_Bursuc_1998 a răspuns:

Exista dar trebuie sa ai conturi de gems.

| Cristina_Bursuc_1998 a răspuns:

Nu stiu.

| Bolboaca_Livia_F._1988 a răspuns:

Imi dati va rog un cod de 1000 de gems?

| Ptk_Gabytza_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi zici si mie te rog frumos iti iau ce vrei u ca eu sunt rezidenta ma numesc gabytzap