| ToxiSun a întrebat:

Hamsterul meu a scos scos ceva mare, ca un puroi pe gura si nu poate sa il scoata de tot si a raas cu el asa. Am cautat tot internetul si nu am gasit nimic, nici macar ceva asemanator.
Stie cineva ce trebuie sa ii fac sau daca trebuie sa ii fac ceva?

2 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

Poate că a vomitat?
Puroi, auzi. nu e puroi.

| ғaĸer a răspuns:

Cred ca doar a vomitat. Curata-i gura si daca observi si alte probleme (sau eventual aceeasi) mergi la veterinar neaparat, sunt extremi de sensibili si pot muri si de la cel mai mic lucru.