| Anndrreiiutta a întrebat:

Heeei TPU! De unde pot lua haine Stardoll pe gratis? Explicati-mi va rog si cum sa le iau. Vreau raspunsuri cat mai repede please.

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Intra pe http://www.how-to-get-free.blogspot.com/ si vei gasi acolo instructiunile pentru fiecare obiect.
Sper ca te-am ajutat.

| Flori28 a răspuns:

Htgf

| Flori28 a răspuns:

Htgf este cel mai bun sait de haine gratis de la stardoll

| AwwrMiruThà a răspuns:

wave rose

| danieluta12 a răspuns:

Du-te cauta proxi sau du-te la magazinul stardoll sunt haine pe gratis eu le am pe toate!

| danieluta12 a răspuns:

Salut!
deci ai 2 optiuni
1.te duci la magazinul ala stardoll acolo gasesti haine gratis eu le am pe toate de acolo.
2.te duci si faci proxyuri.
sper ca te-am ajutat!

| AndrAdaNane a răspuns:

Intra pe stardoll htgf

| DiiaBiia a răspuns:

Cel mai bine este pe HTGF : Sa zicem ca din produsele acelea vrei un luciu' de buze...Ii selectezi toate sarcinile pe care ti le da le selectezi dai COPY, deschizi alta fila cu Google Translate si dai Engleza-Romana Si dai paste! Sper ca aceste inf. au fost. bune?!?! FunditZzZa?!?! Si app. nu te grabi sa dai dunditZzZa inainte sa auzi si celelalte raspunsuri puppy dog eyes

| Moldovanu_Medy_1998 a răspuns:

De pe acest site: http://stardoll2104.blogspot.ro/ este super ai multe noutati si lucruri gratis. :* Sper sa-ti placa. funda te rog :)

| Stefy_Deny_2000 a răspuns:

My Stardoll Idoll acolo iti explica cum le poti lua. sper ca am fost de ajutor