| tuGatita a întrebat:

Heeelp! De ieri la amiaza mi-a disparut cainele. Si cu tot cu lant din pacate. l-am cautat ieri, azi la fel, pe toate drumurile, dealurile peste tot. Am strigat, nu s-a auzit nimic (ma gandeam ca o fi prins undeva dar nu). el a mai scapat asa, desi eu mereu ii dau drumul, dar a venit repede acasa, nu se ducea departe. si nici nu ar fi avut de ce sa fuga de mine. Nu era de rasa, era corcit, ca un fel de pechinez dar cu blana mai mare. era frumusel oricum. Nu stiu ce sa mai fac, cum sa fac sa il gasesc. I-am dat drumul si catelusei, am zis ca poate il gaseste ea, dar nimic. Aveti vreo idee, ceva? Anunt poate...dar nu am o poza recenta cu el.

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Probabil a fost furat.
Sau s-a indragostit.

4 răspunsuri:
| tuGatita explică:

A venit acasa in seara asta! laughing S-a indragostit da...multumesc mult

| ɴιcoleтα a răspuns:

Pai probabil, a fost furat.
Am patit asa cu 2 caini.

| ajutatima123 a răspuns:

Poate a fost furat sau... a murit eu asta cred si la mine ii dau drumu mereu odata cand a venit acasa avea picioru sclintit
nu prea stiu ce sa zic dar eu asta cred.

| biaandreea a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat o poza cu el. Poti sa il descri si sa lipesti postere cu descrierea sa pe unde poti. Este posibil ca cineva sa il fi vazut. Incearca...