| Sunshine01 a întrebat:

Heei TPU! Am o broască țestoasă de 2 ani și niciodată nu a fost așa de 'legumă'. De obicei vara era foarte activă dar de vreo săptămână doarme cam toată ziua [ și mereu dormea cu capul afară, acum când doarme bagă de tot capul în cochilie, nu se mai vede nimic,, când se scoală e ca și cum intră-n priză. era ca și cum avea o criză și scoate sunere ciudate.] nu prea mănâncă..nu știu ce să fac cu ea.nu vreau să moară sau ceva. îmi poate spune cineva ce poate să aibă? ce să îi fac? Răspuns ct se poate de urgent, VĂ ROG!sad

1 răspuns:
| 69dacăvrei a răspuns:

Ti-as recomanda sa te duci de unde ai luat-o si sa le spui alora cum face, poate iti poate zice ce are.