| anonim_4396 a întrebat:

Heey! Nu stiu ce sa mai fac! Ma plictisesc si in afara de scoala onpine si calculator, nu fac nimic! Dati-mi, va rog, idei de jocuri/activitati care se pot desfasura de o singura persoana, in casa!

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incearcă să faci temele nefăcute sau materia ce urmează in sem II - ar fi o bună investiție!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hei,

Dar cum sa te plictisesti cand sunt atatea lucruri de facut? big grin

O viata ai, traieste-o asa cum vrei. Dezvolta-te personal si profesional, citeste carti, invata (nu ce se cere, ci ce vrei tu cu adevarat), gateste big grin, distreaza-te, razi, incearca sa faci proiectele pe care vrei sa le faci.

Ce vrei tu cu adevarat? De ce ai avea pofta acum? Ce nu te-ai satura sa faci? Descopera-te pe tine, o sa vezi ca... este mai greu decat crezi. Si mult mai distractiv.

Bafta sa aiwinking si sarbatori fericite.

| Adrian5575 a răspuns:

Stai pe TPU, jocuri la PC, citeste o carte, ceva educativ pe YouTube (5gang nu e luat in calcul).

| Irinelp a răspuns:

Încearcă să faci gimnastică, să faci prăjituri și mâncare, să te uiți la filme, poti să îți suni colegii de clasă, faci curățenie.

| InOrOut a răspuns:

De pe Youtube inveti orice:
invata programare - poate faci si bani in viitor
invata sa faci mancare
invata sa tunzi

| Dddonkey a răspuns:

Sahul daca te atrage e un joc bun de creativitate. Citeste si tu ocarte diferita de domeniile tale. Invata cum sa traiesti in padure si strategii de supravietuire. Daca nu tipa si tu la luna!

| OlgaPlesecu a răspuns:

Citește o carte deosebita care sa te ajute in viața De ex Biblia. Nu o sa-ți para rău.Marii savanți ai lumii au făcut asta ca sa înțeleagă sensul vietii