| Crisstinayy12 a întrebat:

Hei buna am mai pus o intrebare tot asa dar am dat gresi.

Am primit un pui de 3 saptamani angora turceasca si avea purici de la mama lui.L-am dat cu spray dar tot mai erau acolo. Acum motanul e mare (angora turceasca) nu mai are purici, dar i cade blana. POate sa aiba o boala de piele? sa se imbolnaveasca de la purici si cat mai poate sa traiasca si ce sa fac?

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Mergeti cu motanul la medicul veterinar din clinica veterinara (cabinet veterinar) din apropiere si sa va consulta si o sa vedeti rezultatul!

| ArinaWolf a răspuns:

Mergi la un veterinar, o consultatie la un veterinar de cartier e undeva pe la 15 lei