| AlexMarian17 a întrebat:

A auzit careva de magazinul,,AgroSem,,? Daca da, am o intrebare in legatura cu el.Am comandat de curand pui de o zi.Si de 2 saptamani nu vin puii.Vanzatorul spune ca nu stie nimic, si ca o sa ma sune daca o sa vina.Eu nu am atata rabdare.Deci,stiti cumva daca acest magazin primeste pui de la alte magazine(Agroland sau altele).Si de ce nu imi vine comanda mai repede?

Răspuns Câştigător
| JohannesZu a răspuns:

Nu stiu de unde procura domni pui dar e perioada in care mai toata lumea cumpara, Mai asteapta pana ies din ou-a! big grin Cel mai bine e sa il suni si sa il intrebi serios daca o sa iti onoreze comanda ca sa stii ce ai de facut!